Yayın ve Gizlilik Politikası

Bu site “Evde Vücut Geliştirme Programı” hakkında bilgiler vermektedir.

Bu site ziyaretçilerinin gizli veya açık hiç bir bilgisini toplama amacı gütmemektedir.

Bu site ziyaretçilerinin bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım yüklemez.

Bu site spam aracılığıyla ürün satışına karşıdır ve kesinlikle yapmaz. Eğitimi verilen konularla alakalı doğabilecek sorunlar “Evde Vücut Geliştirme Programı” ve “www.evdevucutgelistirme.com” sitesinin sorumluluğunda değildir.

Bu sitede yer alan bilgiler başka sitelerde kullanılamaz. “Evde Vücut Geliştirme Programı” ile olarak hazırlanan bu sitenin hiçbir sayfası ya da bölümü ücretsiz olarak başka site veya mecralarda dağıtılamaz. Dağıtanlar veya kopyalayanlar hakkında yasal işlem uygulanacaktır.

Bu site, “Evde Vücut Geliştirme Programı” dahilinde anlatılan bilgilerin veya eğitimlerin kişiden kişiye değişebileceği ve sizin çalışmanızla, bu işe vereceğiniz emekle gelişeceğini bilmeniz gerekmektedir.

Bu site ve site aracılığıyla satılan üyelik kimseye hiç bir konuda garanti vermez.

Bu sitede dışarıya bağlantılar verilir. Ulaşacağınız sitelerin içerikleri ve bu ikincil sitelerden ulaşacağınız diğer siteler ile ilgili bir sorumluluğumuz yoktur.

Bu sitenin reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar, resimli, metin veya spam reklamlar bu sitenin sorumluluğunda değildir.

Bu site kimlik avı ve diğer hile yöntemlerini kullanmaz ve tavsiye etmez.

Evde Vücut Geliştirme Programı 79 TL (Türk Lirası) karşılığında “www.clickmerkez.com” sitesi üzerinden ödeme alınması koşuluyla satılmaktadır ve devlete satış karşılığında %18 KDV ödenmektedir.

Bu site,”Evde Vücut Geliştirme Programı” herhangi bir ticari marka ile bağlantılı değildir.

Bu site aracılığıyla satılan “Evde Vücut Geliştirme Programı” alanların bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

“Evde Vücut Geliştirme Programı” bir üyelik sistemidir ve yalnızca internet ortamında izlenebilir.

Bu siteyi ziyaret eden ve “Evde Vücut Geliştirme Programı” satın alan kişilerin Yayın ve Gizlilik Politikasını okuduğu varsayılır.

HUKUKİ SORUMLULUK

Yazılarımızı izin aldıktan sonra kaynak göstererek yayımlayabilirsiniz, videolarımızı kaynak göstererek dahi hiçbirşekilde yayınlayamaz, paylaşamaz ve indiremezsiniz. Aksi şekilde hareket edenler hakkında hukuki işlem başlatılacaktır. Bu sitede yayınlanan bütün yazı, video ve çalışmalar 5846 nolu Fikir ve Sanat Eserleri kanununca korunmaktadır.

YASAL VE TIBBİ UYARI

Sitemizde yayımlanan çalışmalar ve yazılar hiç bir durumda, tıbbi kaynak niteliği taşımamaktadır. Sitemiz yazarların bilgi birikimi ve tecrübelerini anlattığı bir platformdur. Uygulamadan doğacak sorunlar, oluşabilecek problemler için yazarlar sorumlu tutulamaz. Edinilen bilgilerin kullanım sorumluluğu tamamen okuyucuya aittir. Sitemizde okumuş olduğunuz, beslenme ve antrenman ve diğer tavsiyeleri uygulamadan önce, mutlaka doktorunuza danışın.